zahrady, závlahy, altány, zahradní jezera
 
 
 

Vypracování návrhu závlahového systému

Správný návrh je nejdůležitějším předpokladem pro kvalitní funkci každého automatického závlahového systému (AZS). Ani sebelepší komponenty nezajistí efektivnost závlahy, pokud systém není dobře navržen. Nejspolehlivější způsob pro vytvoření přesného návrhu je osobní návštěva u zákazníka, která je samozřejmě zdarma.


Při návštěvě seznámíme zákazníka s automatickým zavlažovacím systémem, zjistíme požadavky zákazníka (co vše chce zalévat), doporučíme vhodný typ AZS a předběžně navrhneme rozmístění postřikovačů. Posoudíme kapacitu vodního zdroje a způsob připojení AZS. Určíme umístění ovládací jednotky, čidla srážek, šachty s ventily, požadavky na průchodky pod chodníčky atd.


Pro zpracování návrhu systému a následnou kalkulaci ceny je důležitá znalost celé řady údajů a existence přesného osazovacího plánu pozemku v daném měřítku. AZS se stále častěji stává samozřejmou součástí údržby každé okrasné či užitkové zahrady.


Na základě zjištěných informací vypracujeme schematický nákres navrhovaného závlahového systému a vypracujeme cenovou nabídku. Při souhlasu s nabídkou je sepsána se zákazníkem Smlouva o dílo.

 
www.zavlahynaklic.cz - zahrada, závlaha, jezero,..

+420 721 641 346

Závlahy na klíč Juhász
625 00 Brno - Starý Lískovec
info@zavlahynaklic.cz

Právě realizované projekty

Právě realizovaný projekt před dokončením - bazén s terasou.


zahrada i závlaha  zahrada i závlaha

AKTUÁLNÍ

Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách a samozřejmě v sezóně 2013.
Rok 2013 pro nás bude výjimečný a to v mnoha směrech. Našim zákazníkům již nabízíme velkou škálu služeb týkajících se úpravy okolí domu, podniku, úřadu, chaty apod.
...

více novinek